İletişim Medya Çözümlerimiz

FOTOĞRAF
Endüstriyel ve E-Ticaret Ürün Çekimleri, Havadan Görüntüleme, Mimari, Mekan ve Mobilya Çekimi, Düğün, Doğum ve Özel Gün Fotoğraflama, Mezuniyet, Portre ve Kişisel Portfolyo Çekim hizmetlerini iç mekan stüdyolarımızda ve dış mekanda vermekteyiz.
FİLM & VİDEO
4K ve Full HD formatlarda tanıtım filmi, belgesel film projeleri, reklam filmi çözümleri sunarız. Youtube ve sosyal medya videolarınızın çekimi yaparız. Ürün tanıtım videoları çekeriz.
WEB & DİJİTAL MEDYA
Sizi dijital dünyada temsil edecek web sitenizi hazırlıyoruz. Alan adı tescili, barındırma(hosting) işlemleri, e-posta alt yapısı, tasarımı ve metin içerikleriyle anahtar teslimi projeler sunuyoruz.
KURUMSAL KİMLİK & GRAFİK
Kurumsal Kimlik,Logo Tasarımı, Katalog ve Broşür, Afiş, Billboard, Araç Giydirme, Cephe Giydirme, Fuar stand grafik tasarımları
SOSYAL MEDYA
Instagram, Facebook, Linked-In, Youtube vb. sosyal medya hesaplarınızın kurulumu, yönetimi, propaganda ve reklam çalışmaları
EDİTORYAL
İletişim medya işlerinizde kullanılmak üzere Türkçe ve İngilizce dillerde, özgün, intihalsiz metinler üretiriz. Blog ve makale yazarız.
Profesyonel bir ekiple çalışmak ister misiniz ?